Láska v čase Covid-19

Váš svatební den. Vysněný den. Plánujete ho dny a měsíce. Hledáte dokonalé místo. Zkoušíte další a další šaty. Těšíte se na své “ANO”. V tom se objeví host nečekaný, nezvaný – koronavirus. Vyhlášení stavu nouze, omezení pohybu osob a další opatření.

Co to znamená pro vaši svatbu?

15. března vydala vláda ČR usnesení č. 215.

„Sňatečné obřady po dobu trvání zákazu volného pohybu nelze konat, neboť na ně nedopadá žádná z výjimek zákazu volného pohybu osob vymezená v usnesení vlády č. 215 z 15. března 2020. Uzavření manželství nelze považovat za neodkladnou úřední záležitost,“ uvádí se v pokynu ministerstva vnitra.

Nelze uzavírat žádné sňatky, ani ty nejkomornější o 4 lidech. Výjimku lze udělit pouze v případě, že jeden z budoucích manželů je v ohrožení života.

Jak řešit situaci, když máte objednanou květinovou výzdobu

Máme domluvený termín. Zaplatila jste zálohu. Co s tím? Rádi vám vyjdeme vstříc. Naší prioritou je, abyste byli v pohodě a bez stresu. V současné chvíli existují tři možné scénáře:

1. Termín svatby odložte o měsíc, či dva. Třeba vládní nařízení už pak nebudou tak přísná a budete moci uspořádat malou, komorní svatbu.

2. Odložte termín svatby na podzim, nebo zimu. I zimní svatba je kouzelná. Svatební kytice a výzdoby děláme po celý rok.

3. Úplně zrušení svatby je nejkrajnější případ. Podmínky storna naleznete v obchodních podmínkách. Pokud svatbu rušíte ve lhůtě delší, než 30 dnů, zálohu vracíme. Téměř vždy je možné termín posunout! Uděláme maximum, abychom vám vyšli vstříc.

I když se situace může zdát zoufalá, věřte, že úplně není. Vaši dodavatelé určitě rádi přesunou termín. Vaši hosté jistě pochopí, že není úplně vhodná chvíle na bujaré oslavy. Vaše láska nebude za pár měsíců o nic menší.

Jak jsme na tom my? Práce na poli běží beze změn. Květin budeme mít dostatek po celou sezónu. Upřímně přiznáváme, že hromadné rušení svateb a vracení záloh pro nás může být likvidační. Věříme však, že vše dopadne dobře. Proplujeme tou bouří a zase vykveteme. I přesto, že to teď není vůbec lehké, víme, že každá krize je zároveň novou příležitostí.

Užívejte si každého slunečného dne. Objímejte se, radujte se z maličkostí. Držte hlavu vzhůru. Společně to zvládneme. Všichni. #jsmevtomspolecne

Nabízíme vám osobní konzultace přes Skype. Podporu.

Udělejte si radost třeba malou kytičkou od nás. Vneste si slunce do obýváku.