Předplatné 
Podrobné informace

Předplatné lze uplatnit od 2. dubna do 31. října 2017. Sortiment květin v kyticích se mění dle ročního období a možností naší produkce. U předplatného není proto možné individuálně přizpůsobovat sortiment jednotlivým předplatitelům.

Předplatit lze čtyři a více kytic. 

Přesné termíny doručení je nutno sjednat do 1.4.2018. V průběhu března Vám zašleme formulář, jehož prostřednictví si data doručení rezervujete.

Kytice rozvážíme v rámci Prahy, ve Velkých Přílepech a okolí. Kytice doručujeme buď kurýrem nebo osobně na Vámi zadanou adresu.

 Odběrová místa:

  • DEJVICE: obchod Čaje byliny, Václavkova 4

  • DEJVICE: Kafemat, Dejvická 3

  • LETNÁ: Yes Kafe, Letenské nám. 5

  • KARLÍN: Kafe Karlín, Sokolovská 46/51

Termín doručení lze změnit nejméně 3 dny před smluveným datem. Rezervované termíny lze měnit po domluvě a je možno volit pouze termíny kde nebyla naplněna kapacita.

Platba za kytice probíhá předem na účet na základě vystavené faktury. Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí.

V případě nezastižení předplatitele na smluvené adrese, nebude kytice již opětovně doručována. Kytice na odběrovém místě je nutno vyzvednout do 24 hodin od doručení.

Zdůrazňujeme, že na odběrových místech si květiny můžete pouze vyzvednout. Jejich provozovatelé laskavě poskytují svůj prostor pro předání květin. Prosíme, všechny dotazy a organizační záležitosti proto směřujte na nás.

Kontakty: info@kytkyodpotoka.cz / 603 545 697