Svatba s Kytkami od potoka

Venecek pro nevestu Kytkyodpotoka 2 - Svatby - Kytky od potoka

Naší vášní jsou ekologické květiny plné života, barev a vůní. Zcela bez chemie je pěstujeme na rodinném statku ve Velkých Přílepech a obnovujeme tak tradici českých květin.

Pracujeme v souladu s přírodou, protože ji chceme budoucím generacím přenechat tak nejlépe, jak jen umíme. I skrze květiny máme totiž budoucnost ve svých rukou. I vaše svatební kytice může psát tento příběh.

Květiny, které otevírají srdce.

Svatby Kytkyodpotoka fotoKarolina KetmanovaII - Svatby - Kytky od potoka

Na našem poli najdete během roku kolem 100 druhů květin.

Můžete si u nás vybrat velkokvěté zahradní květiny jako pivoňky či jiřinky, stejně jako jemné luční květy. Právě ta ohromná pestrost je něco, co nás odlišuje od běžných květinářství.Vycházíme z toho, co nám umožňuje příroda.  Přízeň i nepřízeň počasí, všechny přírodní procesy a sezónnost, to je záruka toho, že naše kytice jsou vždy originální a jedinečné!

VÁŽEME I ZIMĚ!

Pracujeme s keři a kvetoucími větvičkami stromů nebo se sušenými květy ze zásob z našeho políčka.

Napište nám!

Svatby jsou pro nás osobní záležitost. Jejich přípravu nebereme na lehkou váhu. Víme, jak významný den to pro vás je a chceme, aby byl i díky našim květinám jedinečný!

Každá svatba je jiná a každou si užíváme společně s vámi! Ať už je to tradiční svatba, svatba luční, lesní, v kostele nebo v jurtě.

Napište nám [email protected] termín svatby a jakou máte základní představu. Ověříme obsazenost termínu a zašleme podrobné informace včetně ceníku. Pokud plánujete mini svatbu, jednoduše si ji objednejte pár kliknutími na našem eshopu ZDE.

REFERENCE

„Nejkrásnější květiny na svatbu co se dají představit! Všichni hosté moc chválili!

Profesionální, osobní, kreativní, vše klapalo perfektně i přes to, že jsme organizovali vše z ciziny. Děkujeme moc Mílo, jste skvělá!!!!!!!!

Určitě bychom doporučili všem co chtějí nádherné svatební květiny!“

Dáša a Thomas

Chateau Mcely

Foto: Jan Dikovský

„Květiny byly naprosto úžasné, perfektně vydržely cestu i ve vedru a předčily moje očekávání. Naprosto jste trefili moji představu.

Obzvlášť z věnečku jsem byla nadšená, myslím, že bude krásný i usušený na památku.

Mockrát děkuji, spolupráce byla výborná a květiny mi pomohly prožít svatbu mých snů.“

Šárka

Foto: Lin Šerková

Svatba Kytkyodpotoka foto Jan Mudra - Svatby - Kytky od potoka

„Celému týmu Kytek od potoka bych chtěla poděkovat za skvělý přístup od začátku až do konce. Paní Míla sestavila kytici a výzdobu přesně podle mých představ, komunikace s ní byla perfektní a nechybělo ani závěrečné shrnutí všech detailů a ujištění se, že si ve všem rozumíme. Krásnější kytici jsem si nemohla ani vysnít!“

Aneta

Foto: Jan Mudra

„Chtěla jsem na svatbu volné, přírodní kvítí, přesnou představu jsem neměla, nechala jsem to tak nějak na holkách od Kytky od potoka.

To co mi přivezly bylo naprosto nad mé očekávání, krásné, barevné, s láskou a citem vytvořené, včetně květinového hřebínku do vlasů.

Bylo mi líto házet mou kytici svobodným dámám, nechala jsem si ji doma, aby mi dělala ještě chvilku radost. Děkuji Vám!“

Gabriela

Kytkyodpotoka svatba pivonky - Svatby - Kytky od potoka