kytky k jídlu Nezařazené

Díváte se na předěl roků jako na něco významného nebo jen na změnu v kalendáři? Já to beru vážně. Nový začátek. Než se sžiji s číslem 19, musím se podívat na to co mi dal rok 18. Jak to vidí máma, pěstitelka květin, podnikatelka, prostě holka co dává vše do toho, aby si splnila svůj sen?

Děkuji Zemi za to, co mi dává. Dříve jsem mluvila o štědrosti. Loni se mi otevřely oči nebo spíše srdce a já vím, že to není jen o sklizni. Cítím se obklopena láskou při každém kroku. Cítím ji z přírody, z květin, z půdy i ze vzduchu. Děkuji, děkuji a děkuji s pokorou dítěte, které děkuje své mámě za život a vše co mu dala.

KVetinovy statek Kytky od potoka - Novoroční poděkování - Kytky od potoka

 

 

Děkuji celé své rodině za obdivuhodnou podporu. Mamince za nekončící přísun teplých jídel. Tátovi za všechnu chlapskou práci kolem pole a statku, a taky za cenné moudré rady. Svému muži za nekonečnou trpělivost a oporu za těžkých dní. Jo a taky za tenhle krásný nový web ? Mojí malé Anežce za to, že mi otevírá nové obzory dětskýma očima.

Mistni kvetiny Kytky od potoka - Novoroční poděkování - Kytky od potoka

 

Děkuji všem holkám od potoka. Za jejich nadšení pro květiny a přírodu. Za touhu po práci, která dává smysl. Za nekonečnou kreativitu v květinovém ateliéru. Za péči o květiny na poli. Za všechny nápady jak Kytky od potoka dále rozvíjet. Holky, ženete mě kupředu!

Tym florist Kytkyodpotka - Novoroční poděkování - Kytky od potoka

Děkuji za všechny velké i malé lekce loňského roku. Když jsem se loučila s rokem 2017, myslela jsem si, že to byl hodně stresový rok. Tomu se teď fakt směju! Letos jsem se o stresu dozvěděla mnohem víc. Třeba to, že někdy se stačí na věci podívat jinak a s nadhledem a už je vidět řešení. Nemám si co vyčítat, dávám do toho přeci úplně vše tady a teď. I květina potřebuje čas, aby ze semínka vykvetla.

Ekologické květiny Kytky od potoka - Novoroční poděkování - Kytky od potoka

 

Děkuji všem našim milým zákazníkům. Jste skvělí, že vidíte hodnotu českých eko květin. Vaše srdečné ohlasy a sdílení radosti z květin mi dodává motivaci. Jsem šťastná, když vidím naše kytky v akci, jak kouzlí úsměvy.

Kytice pro nevěstu Kytky od potoka - Novoroční poděkování - Kytky od potoka

Děkuji všem, kdo nás podpořili v kampani na Hithitu. Dali jste mi jasný signál, že jdu správnou cestou. Je to velká motivace! A speciální poděkování Zuzce Foto Havlín za úžasné video o Kytkách od potoka!

Děkuji za všechna setkání. Vzpomínám třeba na natáčení Herbáře SLOU Days, křest Prosím spinkej s Tamarou Klusovou, Mamafest, Veronika Kubařová na našem adventním workshopu, akvarely květin od Jitky Zajíčkové. O naší fotografce Nikol Klapkové jsem psala nedávno ZDE. O českých eko květinách jsem povídala v Sama doma, v Českém rozhlase, v Seznam TV. Je tak skvělé, že se téma původu květin začíná více diskutovat.

Setkávání bylo opravdu hodně!! Stačí se podívat na nás facebook a instagram. Alespoň pár střípků tady v galerii. Hodně se těším, že budou přibývat osobní setkání přímo u nás. Letošní rok bude o otevřených vratech na květinovém statku. Bude plný setkávání v reálném světě, samozřejmě mezi českými květinami.

Všechny vás zvu, přijeďte se k nám podívat! První vlaštovkou jsou jarní květinové workshopy. A další budou přibývat, tak nás sledujte.

Květnatý rok 2019 vám všem přeje

Míla a Kytky od potoka

10.1.2019