U nás rozkvetou čisté květy i Vaše krása!

Kytkyodpotoka foceni s Nikol Klapkovou - U nás rozkvetou čisté květy i Vaše krása! - Kytky od potoka Nezařazené

Už před mnoha lety jsem si oblíbila dokumentování vývoje zemědělského roku prostřednictvím fotek. Od minulého roku jsem však toužila zachytit něco více. Jít do hloubky a sdílet kromě barevných kytic, i vše co se za nimi skrývá.

Rozhodla jsem se co nejvíce se podělit o krásu květin i s vámi, kteří nám fandíte a sledujete nás prostřednictvím sociálních sítí. A bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí uplynulého roku. Našla jsem člověka, který dokáže citlivě zachytit křehkost a dokonalost rostlin. A také jsem našla něco nového v sobě sama.

Od letošního jara nám květinovou sezónu dokumentuje fotografka Nikol Klapková. Je to žena, která má hluboký vhled do věcí kolem sebe a umí ho promítnout i do svých snímků.

Kytkyodpotoka foto Nikol Klapkova - U nás rozkvetou čisté květy i Vaše krása! - Kytky od potoka

I když jsem byla rozhodnutá sdílet svůj příběh, Nikol podpořila moji důvěru v sebe sama. Neuvěřitelně jemným a milým způsobem mě umí rozesmát. Nejvíce mě fascinuje, že focení je prostě tak nějak mimochodem. Má upřímný zájem o to, co zrovna řeším a prožívám. Někdy si jen tak povídáme o tom či onom. A pak jsou z toho neuvěřitelně silné fotky.

A tak nějak podobně to bylo s pěticí žen, které na podzim Nikol portrétovala u nás na statku. Správné věci samo sebou přitahují dobré lidi. Sešly se tak krásné a inspirativní ženy, že se z toho radujeme doteď. Atmosféra fotek je úžasná, posuďte sami.

Byl to takový přísun ženské energie a krásy, že jsme se s Nikol rozhodly v tom pokračovat. Další portrétní focení s věnečky proběhne hned na začátku ledna.

Pojďte to zažít. Pojďte se s námi potkat u nás na statku, popovídat si v ženském kruhu, udělat něco pro sebe. Krásu podpoříme našimi věnečky i jemným přírodním líčením s vizážistkou Janou Coufalovou. Věřte, že u nás můžete rozkvést!

Míla

PS: Moje milá Nikol, ze srdce Ti děkuji za zachycení letošního roku. Moc se těším, až se v klidu zimních dní budu moci vracet k náručím pivoněk či srpnovým kyticím. Zima je čas kdy můžu s odstupem nahlížet co bylo a plánovat co bude. A těším se, že příští rok bude opět plný náručí květin a krásných fotek. A že to vše budu moci sdílet osobně u nás na statku i prostřednictvím nádherných fotografií.

mila.kett@gmail.com